11.216.130 HALDEX ΜΟΤΕΡ 123477AA AMK4635 2201054 AMK4626 Skyjack for Letrika 24 Volt Motor 24V 3.0kW (IM0284, MM288)
- Κωδικός Προϊόντος: 11.216.130 AMK4635 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
11.216.130 AMK4635 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor
11.216.130 123477AA AMK4635 2201054 AMK4626 Skyjack for Letrika 24 Volt Motor
| CONCENTRIC (HALDEX) | 2201054 |
|---|---|
| MAHLE LETRIKA (ISKRA) | IM0284, 11216957, AMK4626, 11216130, AMK4635, MM288, 11216011, AMK4626 |
| PARKER HANNIFIN | 715141 |
| SAVERY | 81061184 |
| SKYJACK | 123477 |
| WEIGHT (KG) | 12.5240 |
|---|---|
| CONDITION | New |
| WARRANTY (MONTHS) | 12 |
| VOLTAGE | 24 V |
| POWER | 3.0 kW |
| ROTATION DIRECTION | CW |
| ROTATION SPEED | 3100 rpm |
| NOTES | Heavy duty, Hydraulics, Insulated ground, Ventilation |
| Product | Motor |
| Letrika P/N | IM0284 |
| Voltage | 24 V |
| Power | 3.0 kW |
| OEM P/N | 11.216.130 |
| MAHLE P/N | MM 288 |
| Description | AMK4635 |
| No. of revolutions | 3,100/min |
| Rotation | ⇒ |
| S1 | |
| S2 | 13 min |
| S3 | 28 %ED |
| Mass | 12.5 kg |
| Flange | Customer design |
| Termo protection | No |
| Ventilation | Yes |
| Notes | Heavy duty |
| Hydraulics | |
| Insulated ground | |
|
Ventilation |

